Jesteś tutaj: PÓŁKOLONIE

PÓŁKOLONIE 2022

TERMINY:

TURNUS I:     1.08-5.08.2022 - CHALLENGE WEEK - tydzień pełen wyzwań językowych, sportowych i logicznych

TURNUS II:    8.08-12.08.2022 - PLACE IN SPACE - tydzień z kosmosem w tle

TURNUS III:   16.08-19.08.2022 - LAB MAD - tydzień pełen eksperymentów - TURNUS 4-dniowy

Szanowni Państwo,

jeśli szukają Państwo atrakcyjnego sposobu na spędzenie przez Państwa dzieci wakacji w mieście zapraszamy na półkolonie językowe do Language Success.

Półkolonie językowe dedykowane są dzieciom w wieku 4-11 lat, które lubią spędzać swój wolny czas aktywnie i różnorodnie, przy okazji doświadczając, poznając i ucząc się przez zabawę. Tematyczne turnusy, gry, zagadki, eksperymenty, zajęcia plastyczne i ruchowe, zajęcia językowe, warsztaty językowe, pikniki, możliwość korzystania z udogodnień pobliskiego parku zagwarantują Państwa dzieciom niezapomniane wakacje w 2022!

Dlaczego wakacje z nami?

Jako szkoła językowa na co dzień specjalizujemy się w organizowaniu interesujących i nieszablonowych zajęć dla dzieci. Nasze doświadczenie w nauczaniu języka przekłada się również na umiejętność organizacji czasu wolnego. Wierzymy, że nauka i zabawa stoją na równi – a wakacje sprzyjają nie tylko nauce języka, ale również i innych kompetencji. Z tego względu proponujemy naszym podopiecznym szereg różnych aktywności by zaspokoić potrzeby i zainteresowania różnych dzieci.

Podczas wakacyjnych zajęć językowych, podobnie jak w trakcie roku szkolnego, stawiamy na komunikatywność naszych uczniów. Wszystkie zajęcia językowe skupiają się na rozwoju umiejętności mówienia, doskonalenia kompetencji społecznych oraz współpracy w grupie. Gry językowe, zabawy, scenki są integralną częścią naszych zajęć wspomagając szybkie przyswajanie języka angielskiego.

W pobliżu szkoły znajduje się Park Kleciński, z którego uroków będziemy korzystać na co dzień. Gry terenowe, zajęcia ruchowe, pikniki czy zajęcia plastyczne odbywać się powinny na łonie natury wzmagając w dzieciach dobre przyzwyczajenia. Park znajduje się około 300m od szkoły, około 5 minut piechotą. Czy można wyobrazić sobie dogodniejszą lokalizację podczas wakacyjnych półkolonii?

Zajęcia i atrakcje

Codzienne zajęcia językowe

Wakacyjne zajęcia językowe to duża doza komunikacji poprzez zabawy, gry, scenki i ćwiczenie umiejętności językowych. Zajęcia odbywać się będą w małych grupach dostosowanych zarówno do wieku jak i umiejętności dzieci.

Trzy razy warsztaty językowe

Dodatkowa dawka języka podczas wakacji w formie mniej zobowiązujących warsztatów – projektów, konkursów, wspólnego pisania scenariusza, rozwiązywania zagadek czy gier terenowych. Uczniowie podczas warsztatów językowych mają możliwość aktywnego wykorzystania zdobytych podczas zajęć umiejętności, doskonalą kompetencje społeczne i umiejętność współpracy z innymi.

Codzienne zajęcia ruchowe i plastyczne

Wakacje to czas gdy dzieci powinny korzystać z dobrodziejstw natury jak najwięcej. Mając w sąsiedztwie duży park (300m od szkoły) dzieci będą grać w gry zespołowe, terenowe, realizować zajęcia plastyczne i projekty językowe na łonie natury.

Slime'y, zajęcia sensoryczne, eksperymenty, pufiaste farbki, projekty, odlewy, malowanie twarzy, malowanie balonami to nieliczne zajęcia czekające na wszystkie dzieci pozostawione pod naszą opieką.

Innymi słowy – gwarantujemy niezapomniany wypoczynek wszystkim dzieciom!


Ramowy program półkolonii:

7:30-9:00 – zajęcia świetlicowe
9:00-9:15 – II śniadanie
9:15-10:15 – zajęcia językowe
10:15 – 13:00 – zajęcia sportowe / plastyczne / gry terenowe
13:00-13:30 – obiad
13:30 – 16:00 – warsztaty językowe / gry terenowe/ zajęcia ruchowe
16:00 – 17:00 – zajęcia świetlicowe

Zapewniamy:

  • codzienne zajęcia języka angielskiego
  • warsztaty artystyczne, kreatywne, sportowe, logicznego myślenia - m.in. produkcja mydełek, kul do kąpieli, zajęcia sensoryczne, eksperymenty, zawody sportowe, escape room, podchody i wiele innych (innymi słowy, nasi podopieczni naprawdę nie mają kiedy się nudzić, a wielu rodziców podtwierdzało, że wieczorne pójście spać było zdecydowanie spokojniejsze niż w czasie roku szkolnego :)
  • wycieczka do parku linowego
  • trzy posiłki: drugie śniadanie, dwudaniowy obiad i podwieczorek
  • wodę przez cały dzień
  • opiekę wykwalifikowanej, energicznej i pełnej pomysłów kadry
  • codzienny kontakt z językiem angielskim w przyjaznej formie
  • dużo ruchu, zabawy, gier i warsztatów
  • zero nudy

Cena (za turnus 5-dniowy):  750zł

Cena (za turnus 4-dniowy):  600zł

Jeśli wciąż mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące organizacji półkolonii językowych zapraszamy do kontaktu pod nr telefonu: 602-709-310.

Zarezerwuj miejsce dla swojego dziecka już dziś!

ZAPISY:

tel. 602 709 310

https://languagesuccess.langlion.com/forms/language-success- (Ostatnia zakładka na dole strony - Półkolonie 2022)